Rychlý kontakt:
Tel.(+420) 724 906 009,
kramolis@freewood.cz

O společnosti Freewood s.r.o.

Česká obchodní společnost Freewood s.r.o. byla založena v polovině roku 2009, v období probíhajících společenských změn.

U zrodu společnosti stáli tři lidé, Zdeněk Kramoliš, Jaroslav Fiurášek a Petr Kopecký.

Naší hlavní aktivitou byla od počátku obchodní činnost na poli dřevoobráběcích strojů.
Živnou půdou pro prosperitu a růst naší společnosti se stali zákazníci s vysokou vzdělaností v oboru, kteří mají zkušenosti, vysoké požadavky na užitnou hodnotu strojů a zájem o prokazatelnou návratnost svých investic.

Jako hlavní obchodní nástroje jsme si zvolili pravdomluvnost, upřímnost a rovný přístup s cílem uzavírat jen takové obchody, ze kterých vyjdou všichni zúčastnění obohaceni, a tím nemáme na mysli pouze finanční stránku.
Zadání a požadavky důkladně promýšlíme a navrhneme jen taková řešení, o jejichž správnosti jsme přesvědčeni. Nepodporujeme ekonomické nesmysly a už vícekrát jsme zamýšlený nákup rozmluvili.
Vážíme si situací, kdy se k nám zákazníci po úspěšně uzavřeném obchodu vrací s novými požadavky a děláme pro to vše, co umíme.

Tyto stránky představují část našich dodavatelů a jejich produktů. Vhodné řešení často nalézáme i u dalších výrobců strojů. Spolupracujeme také s velmi schopnými konstruktéry a společně dokážeme přichystat technologický celek na míru.
Tahounem v poptávce jsou CNC dřevoobráběcí technologie, řešíme však také jednoúčelová zařízení, manipulaci a logistiku materiálu.

Veškeré nabídky a komunikace s námi je zcela nezávazná. Rozhodnete – li se proto, že nás budete kontaktovat, poradíme Vám a rádi sdělíme vše, co o dané problematice víme.
Na Vás je potom konečné rozhodnutí, zda naše rady využijete, či nikoli.

Jsme tady pro Vás a těšíme se na spolupráci.


ing. Zdeněk Kramoliš - jednatel společnosti