Rychlý kontakt:
Tel.(+420) 724 906 009,
kramolis@freewood.cz

O majiteli společnosti

Dobrý den,

jmenuji se Zdeněk Kramoliš a jsem majitelem obchodní společnosti Freewood s.r.o. Hlavním předmětem mého podnikání jsou dřevoobráběcí stroje.

I když mám ekonomické vzdělání, vztah ke dřevu jsem „zdědil“. Počáteční pracovní zkušenosti jsem coby brigádník získával v lese a mé první zaměstnání bylo řezání kulatiny na mobilní pásové pile Wood Mizer. Z tohoto šestiletého období jsem si odnesl zkušenost, že fyzická práce s kulatinou a řezivem je velmi náročná a stroj je pro člověka veliký pomocník.

Dalších 14 let jsem pracoval na různých pozicích v obchodu a marketingu jako zaměstnanec, až jsem se po dlouhém váhání a překonávání strachu v roce 2009, v době, kdy se všude psalo a hovořilo o krizi, pustil do vlastního podnikání.

Dnes už vím, že to bylo to nejlepší rozhodnutí. Potvrdilo se to, co jsem mnohokrát slyšel a četl v odborné literatuře, a sice, že navzdory aktuální, i zdánlivě nepříznivé situaci je vždy vhodná doba začít právě v tom okamžiku, kdy se člověk rozhodne.

Při studiu obchodu a marketingu, ve kterém pokračuji od ukončení školy téměř neustále, jsem se vždy ztotožňoval s autory, kteří nabádali k poctivému jednání, hledání a uspokojování potřeb zákazníků a k postoji k obchodnímu podnikání jako ke službě.

Proto ve své vizi vidím společnost Freewood s.r.o. jako společenství lidí, kteří svou prací slouží lidem, pomáhají druhým při podnikání a naplňování cílů. Jako místo, kam se zákazníci rádi vracejí, jako značku, která se zapsala do života druhých svým přínosem.

Pokud Vám má vize není cizí, máte rádi dřevo, stroje a jednání s příjemnými lidmi, máte chuť pracovat samostatně a sami si rozhodovat o výši svého příjmu, můžete se k nám připojit z kteréhokoli místa české i slovenské republiky.

Jste-li zvědaví, jaké mají zákazníci zkušenosti s námi a s našimi produkty, připravili jsme pro Vás prezentaci vybraných realizací, které naleznete ve složce Reference.

Zaujala Vás naše společnost a rádi by jste se nezávazně na něco zeptali?
Využijte prosím Prostor pro Vaše otázky